Facebook
EMERMED na YouTube
Uratowałbyś życie sam? A potrafisz działać w zespole?
Baner
Uratowałbyś życie sam? A potrafisz działać w zespole?
Baner
Uratowałbyś życie sam? A potrafisz działać w zespole?
Baner


GRUPA EMERMED

Marka EMERMED powstała w 2003 roku z pasji do niesienia pomocy i poczucia wartości ludzkiego życia. W 2016 roku zaszły głębokie zmiany i od tego momentu działamy już jako GRUPA EMERMED®.

Naturalnym etapem rozwoju każdej firmy jest poszerzanie oferty. Dzięki dynamicznym zmianom w branży techniki medycznej, lecz głównie dzięki naszym klientom, mogliśmy z roku na rok rozszerzać zakres działalności. W latach 2014-2015, które były przełomowe w historii firmy, po otrzymaniu rekordowej ilości zamówień i osiągnięciu rekordowych obrotów – postanowiliśmy unowocześnić system zarządzania. I tak: stworzyliśmy konsorcjum, w którym jeszcze szybciej i jeszcze bardziej efektywnie możemy odpowiadać na potrzeby naszych klientów.


Emermed Centrum Szkoleniowe - Wypożyczamy sprzęty medyczne i oferujemy m.in.:

pierwsza pomoc szkolenie, Emermed, Najlepsze pierwsza pomoc szkolenia w Polsce

Pierwsza pomoc - kursy, teoria i praktyka. Poznaj naszą ofertę już dziś!

W skład GRUPY EMERMED® wchodzą piony:
  • sprzętu ratowniczego,

  • szkoleń dla osób indywidualnych,

  • szkoleń dla sektora B2B i klientów korporacyjnych,

  • szkoleń dla służb mundurowych i personelu medycznego,

  • imprez team-buildingowych,

  • konsultingu.


Nie tylko nowe logo

Zmiany, które wprowadziliśmy w 2016 roku w EMERMED nie są powierzchowne. W przeciwieństwie do wielu firm, nie usiłujemy sprzedać tej samej jakości w nowym opakowaniu. Za nowym logo i nową stroną, kryją się potężne inwestycje w rozbudowę i wyposażenie Centrum Szkoleniowego, zwiększenie zatrudnienia oraz znaczne poszerzenie i przebudowanie oferty. Dzięki temu teraz, stając się klientem GRUPY EMERMED® klient może otrzymać, nie tylko pojedynczy produkt wysokiej jakości (np. torbę ratowniczą), ale także liczyć na uczciwe doradztwo oraz wsparcie merytoryczne w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, zarówno teraz jak i w przyszłości. Dzięki znakomicie rozwijającym się kontaktom stworzyliśmy również dział specjalizujący się w sektorze B2B i obsłudze klientów korporacyjnych, w którym przygotowujemy rozwiązania szyte na miarę dla najbardziej nawet wymagających klientów biznesowych. To tylko kilka przykładowych rozwiązań, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą...

Tu uczą ludzie

Jako ludzie zajmujący się na co dzień ratownictwem i bezpieczeństwem wiemy, że walka o życie i zdrowie to niezwykle poważna sprawa. Mamy jednak pełną świadomość faktu, że nasi klienci, w tym uczestnicy szkoleń, nie ukończyli studiów medycznych lub prawdopodobnie nawet nigdy nie interesowali się profesjonalnym niesieniem pomocy. Dlatego ogromny nacisk kładziemy na przystępność i atrakcyjność naszego przekazu. Nasi doradcy z poszczególnych dziedzin nie zasypują klienta suchymi danymi technicznymi, a trenerzy nie wymagają od kursantów ponadprzeciętnej sprawności i wiedzy. Stawiamy na miłą, przyjazną atmosferę i wyważoną dawkę poczucia humoru. Naszych klientów traktujemy tak, jak sami chcielibyśmy zostać potraktowani - po prostu jak ludzi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że zrelaksowany człowiek szybciej przyswoi wiedzę i umiejętności, niż ten poddany negatywnemu stresowi.

Dbamy również o to, by wszystkie kursy odbywały się w atrakcyjnych lokalizacjach o wysokim standardzie oraz z użyciem najlepszego i najnowocześniejszego sprzętu światowej klasy. Dlatego między innymi od 2016 roku, wszystkie kursy prowadzimy z użyciem pierwszych na świecie multimedialnych manekinów do nauki resuscytacji BRAYDEN (więcej informacji na stronie www.brayden.pl), a kursy zaawansowane odbywają się z wykorzystaniem pełnopostaciowych, realistycznych manekinów ewakuacyjnych o wadze dorosłego człowieka. W większości kursów biorą też udział zawodowi pozoranci, dzięki czemu szkolenia są niezwykle skuteczne, ciekawe i niepowtarzalne.

Niektóre rzeczy pozostaną jednak niezmienne

Niezależnie od zmian na rynku, postępów technologii medycznych czy ewaluacji struktur biznesowych, zawsze pozostaniemy profesjonalni, uczciwi i zaangażowani, ponieważ głęboko wierzymy, że wartości te są podstawą długofalowych dobrych relacji z naszymi klientami i partnerami. Jesteśmy przekonani, że dotychczasowe, wieloletnie starania pozwoliły nam osiągnąć wysoką pozycję i prestiż, jakim dziś cieszymy się na rynku.

Jesteśmy już firmą na tyle dużą, aby sprostać poważnym wyzwaniom i zaspokoić potrzeby wymagających klientów korporacyjnych, ale również na tyle jeszcze elastyczną, aby indywidualnie zająć się każdym klientem.

Lokalizacja nie jest dla nas ograniczeniem

Kursy pierwszej pomocy realizujemy na terenie miast: Warszawa, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wrocław, Łódź, Katowice, Kraków, Lublin, Białystok, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Toruń, Bydgoszcz, Zamość, Częstochowa, Kołobrzeg, ale na Państwa życzenie szkolenie możemy zrealizować w dowolnej lokalizacji na terenie kraju, a jeśli trzeba również za granicą.

 

Emermed, Centrum Szkoleniowe - Wypożyczamy sprzęty medyczne

« powrót