Facebook
EMERMED na YouTube EMERMED na Instagramie
Uratowałbyś życie sam? A potrafisz działać w zespole?
Baner
Uratowałbyś życie sam? A potrafisz działać w zespole?
Baner
Uratowałbyś życie sam? A potrafisz działać w zespole?
Baner


Co nas wyróżnia?

Działamy w branżach ratownictwa, bezpieczeństwa i szkoleń od 2003 roku, co daje nam ogromne doświadczenie. Od początku istnienia zajmujemy się tylko jednym - ratownictwem.  Jest ono dla nas pasją i misją. Jesteśmy wszechstronni i otwarci na ludzi oraz wierzymy, że zaufanie, jakim darzą nas klienci jest efektem wieloletniej, ciężkiej pracy. Dlatego nie obawiamy się twierdzenia, że jesteśmy Najlepsi w Ratownictwie.

Naszą reputację budowaliśmy przez lata i utrzymujemy ją nadal, ponieważ:
  • Jesteśmy solidni i działamy legalnie - istniejemy nie tylko w Internecie. Można do nas zadzwonić i przyjechać. Jesteśmy zarejestrowani w Polsce i tu płacimy podatki; zatrudniamy ludzi na uczciwych warunkach i rzetelnie wywiązujemy się ze zobowiązań. Kierujemy się zasadami uczciwej konkurencji.

  • Zatrudniamy tylko profesjonalistów - doradcy i trenerzy posiadają wymagane wykształcenie, duże doświadczenie i praktykę w ratownictwie.

  • Jesteśmy elastyczni i wszechstronni - oferujemy szeroki zakres sprzętu, indywidualne rozwiązania, zaspakajamy nietypowe potrzeby, prowadzimy szkolenia o szerokim spektrum tematów; programy kursów dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i możliwości każdego klienta. Kursy prowadzimy w naszym profesjonalnym Centrum Szkoleniowym lub dojeżdżamy do klienta na terenie całej Unii Europejskiej. Szkolenia prowadzimy w dowolnym języku obcym.

  • Jesteśmy rozsądni i mówimy prawdę - nie spełniamy natychmiast wszystkich życzeń naszych klientów, lecz najpierw poznajemy ich potrzeby, a dopiero wówczas doradzamy najlepsze rozwiązanie lub - choć to nie łatwe - krytykujemy i odradzamy pierwotne plany. Nie oczekujemy od klientów znajomości ratownictwa - to my jesteśmy specjalistami i to my mamy obowiązek pomóc klientom podjąć właściwą decyzję.

  • Uczymy najnowszych i najskuteczniejszych sposobów działania - programy kursów oparte są o aktualne standardy i wytyczne Europejskiej Rady Resuscytacji (ERC), Amerykańskiego Towarzystwa Kardiologicznego (AHA), International Trauma Life Support (ITLS), Emergency First Response (EFR) oraz inne uznane na świecie standardy.

  • Nie oszczędzamy na klientach - stosujemy najwyższej, światowej klasy sprzęt, w tym innowacyjne, multimedialne manekiny do nauki resuscytacji BRAYDEN (www.brayden.pl) oraz fantomy z komputerową kontrolą poprawności ćwiczeń oraz realistyczne, pełnopostaciowe manekiny ewakuacyjne o wadze dorosłego człowieka. Nie szczędzimy środków do zapewnienia wysokiego poziomu, higieny, bezpieczeństwa i wysokiego komfortu uczestników szkoleń i imprez.

  • Spełniamy wszelkie wymogi prawne - wydajemy certyfikaty i legitymacje honorowane przez polskie urzędy, instytucje i służby kontrolne, a certyfikaty EFR uznawane są na całym świecie. Kurs KPP prowadzimy w oparciu o niezbędne koncesje.

  • Dbamy o prywatność i wrażliwe dane klientów - zapewniamy pełne bezpieczeństwo danych osobowych - przechowujemy je w bezpiecznej bazie danych zarejestrowanej w GIODO i spełniającej wszystkie wymogi prawa.

 

« powrót