Facebook
EMERMED na YouTube EMERMED na Instagramie
Uratowałbyś życie sam? A potrafisz działać w zespole?
Baner
Uratowałbyś życie sam? A potrafisz działać w zespole?
Baner
Uratowałbyś życie sam? A potrafisz działać w zespole?
Baner


Taśma antywirusowa

Jak zabezpieczyć przed groźnymi wirusami jak Koronawirus COVID-19 miejsca tj. szkoły, urzędy, i inne obiekty, gdzie kontakt z dotykaną powierzchnią jest największy (poręcze, klamki, itp.)?

Skutecznym i długotrwałym rozwiązaniem jest zastosowanie Taśmy Antybakteryjnej AS-100, której działanie utrzymuje się nawet 1 rok.

Niewielki koszt aplikacji w porównaniu z permanentnym czyszczeniem tradycyjnymi środkami.

Taśma antywirusowa, antybakteryjna, przeciwgrzybicza w arkuszach AS-100 Anti Microb została stworzona z myślą o szybkiej i trwałej dezynfekcji często dotykanych powierzchni, w miejscach szczególnie narażonych na kontakty międzyludzkie. Rozwiązanie to jest unikatowe na skalę światową i ma wysoce skuteczne działanie antymikrobowe (do 99,5%).

Działanie:

  • przeciwbakteryjne 
  • przeciwwirusowe
  • przeciwgrzybicze

Działanie o szerokim spektrum przeciwbakteryjnym, przeciwwirusowym oraz przeciwgrzybiczym Taśmy AS-100 jest możliwe dzięki specjalnej powłoce Lock3. Powłoka zawiera aktywną substancję Dyphox®, która jest fotosensybilatorem. Fotosensybilitor czyli barwnik absorbujący "tworzy" z tlenu zawartego w powietrzu - formy reaktywne - silnie utleniające (oxydacyjne). Aktywowane źródłem światła fotosensybilatory przekazują energię cząsteczkom tlenu zawartym w powietrzu, tworząc ochronną barierę na zabezpieczonej powierzchni. Technologia oparta na zastosowaniu powłoki Lock3 jest nietoksyczna i zapewnia redukcję mikrobów w oparciu o naturalne składniki bezpieczne dla dorosłych i dzieci.

Transparentna, łatwa w aplikacji, samoprzylepna taśma o natychmiastowym i długotrwałym działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwwirusowym i przeciwgrzybiczym
Przeznaczona do niszczenia mikroorganizmów z często dotykanych powierzchni, zarówno w miejscach publicznych, jak i w miejscach pracy
Wysoce skuteczna ochrona przeciw patogenom (do 99,5%)
Długotrwały efekt do roku po aplikacji.

OKRES PRZYDATNOŚCI WEWNĄTRZ do 12 miesięcy.

OKRES PRZYDATNOŚCI ZA ZEWNĄTRZ do 3 miesięcy (skuteczność uzależniona od ekspozycji na promienie UV).

Taśma dostępna jest w naszym Sklepie Ratowniczym>>>

« powrót