Facebook
EMERMED na YouTube
Uratowałbyś życie sam? A potrafisz działać w zespole?
Baner
Uratowałbyś życie sam? A potrafisz działać w zespole?
Baner
Uratowałbyś życie sam? A potrafisz działać w zespole?
Baner


Nowy fantom Practi Man Plus

Dodatkowy przenośny panel RKO, który pokazuje informacje zwrotne z wykonanej resuscytacji, sprawia, że Practi Man Plus jest jednym z najbardziej funkcjonalnych fantomów w swojej klasie produktowej.

Dwa fantomy w jednym - jak to możliwe? dzięki regulacji sztywności klatki piersiowej możemy symulować zamiennie resuscytację dorosłego lub dziecka. Nie wymaga to żadnych dodatkowych ingerencji w konstrukcję fantoma, a jedynie zmianę trybu na przenośnym panelu.

Wygodny i czytelny panel - co zyskujesz? Panel przekazuje informację zwrotną o właściwej głębokości ucisku, o prawidłowej częstotliwości uciskania klatki oraz podsumowuje wynik całego treningu. Przenośna forma panelu, nie wymaga podłączania żadnych kabli, a samo urządzenie automatycznie łączy się z manekinem. Dzięki temu osoba prowadząca trening znacznie szybciej jest w stanie przygotować sprzęt do ćwiczeń.

Bogate dodatkowe wyposażenie - co dodatkowo dostajesz w cenie manekina? - Każdy Practi Man Plus dodatkowo posiada możliwość wysunięcia żuchwy, drogi oddechowe są otwarte po odchyleniu głowy, torbę ochronną, która jest jednocześnie matą treningową. W zestawie są także wymienne płuca (5 par) oraz baterię (2 szt).

Po więcej zapraszamy do naszego Sklepu Ratowniczego>>>

« powrót