Facebook
EMERMED na YouTube EMERMED na Instagramie
Uratowałbyś życie sam? A potrafisz działać w zespole?
Baner
Uratowałbyś życie sam? A potrafisz działać w zespole?
Baner
Uratowałbyś życie sam? A potrafisz działać w zespole?
Baner


Imprezy integracyjne

Chcemy, żebyście poznali się lepiej, bawili się wspaniale, spróbowali tego, co na co dzień odległe, a przy tym zdobyli umiejętności na wagę życia.

Ratownictwo ma wiele twarzy – może patrzeć oczami medyków, walczyć o tonących na wodzie, podawać rękę w skałach i wysokich górach, unosić się nad taflą lodu, przyjeżdżać wozem strażackim lub odnaleźć nas na nartach w zimowym lesie.

Zostań ratownikiem na chwilę, a może zostaniesz nim na dłużej i dasz kiedyś komuś drugie życie. Zanim się to stanie, przygotuj się na duże emocje, niespodzianki, zespołową rywalizację, słońce śmiech i śnieg.

RATOWNICTWO GÓRSKIE i WYSOKOŚCIOWE

…niekoniecznie w wysokich górach. Obowiązkowo na nartach lub na linach. Poszkodowanych trzeba zwieźć ze szlaku albo uwolnić kolegę, który zawisł nad przepaścią. Liczy się opanowanie, współpraca i skuteczny plan. Dostajesz sprzęt, dobrą radę oraz czujne oko trenera. Gotowy?

RATOWNICTWO LODOWE

Dotrzeć do ludzi otoczonych cienką warstwą lodu, to nie takie proste. Nasz poduszkowiec jest jednak w tej sztuce niezawodny. Lata 50 cm nad lodem i śniegiem z prędkością 60 km/h. Będzie się działo. Chcesz spróbować?

RATOWNICTWO DROGOWE

Znaleźć się nagle na środku drogi, w centrum wypadku, gdzie wołają o pomoc i giną ludzie. Może nie muszą zginąć? Karambol na autostradzie to nie powód do paniki. Jeśli jesteście zintegrowanym zespołem, macie stalowe nerwy i dobrego lidera – dacie sobie radę. Nasi ratownicy pokażą Wam jak i kiedy wyciągnąć z samochodu, jak i po co zdjąć kask motocykliście, a przy tym jeszcze samemu pozostać bezpiecznym.

A może chciałbyś profesjonalnym sprzętem hydraulicznym pociąć samochód w plasterki? Proszę bardzo – ratownicy techniczni już jadą…

STRAŻACY…

…to najwięksi twardziele, ale mają też po prostu swoje sztuczki. Chcesz je poznać? A może chcesz zobaczyć jak z aparatem tlenowym, w zadymionym budynku, z płomieniem na plecach szuka się zaginionych? Nie zobaczysz – tam nic nie widać. Ale próbować warto.

GRUPY POSZUKIWAWCZE…

…mają świetnie wyszkolone psy i ciepłe ubrania. Potrzebują też czegoś, by skutecznie przemieszczać się w głębokim śniegu. Co byś powiedział na szalony slalom skuterem? Marzyłeś o formule 1? Zapomnij. Tu dopiero będzie się działo. Czekamy na ciebie na mecie.

RATOWNICTWO WODNE

Sądziłeś, że zimą nikt nie tonie? Nie każdy patrol jest słoneczny – wybieraj: możesz wskoczyć na pomoc do przerębli lub uratować tonącego w luksusowym Spa. W każdej z opcji będziesz potrzebował głębokiego wdechu, celnego oka i rąk do pracy. Warto się zmęczyć. Wszak po zimie przychodzi lato..., a kto ma lepiej niż ratownicy na rozpalonej plaży?

RATOWNICTWO MEDYCZNE

Pokażemy Ci jak udzielać pierwszej pomocy – z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu, albo dwoma rękami, gdy nic więcej nie ma. Trzeba się spieszyć. Kiedy człowiek przestaje oddychać, ma tylko cztery minuty życia. Nie stój tak, zrób coś!

Poznaj GRUPĘ EMERMED® – zespół ratowników medycznych, grotołazów, wodniaków, lekarzy, nurków, strażaków i goprowców.
Mamy dla Was przygodę…

« powrót