Facebook
EMERMED na YouTube EMERMED na Instagramie
Uratowałbyś życie sam? A potrafisz działać w zespole?
Baner
Uratowałbyś życie sam? A potrafisz działać w zespole?
Baner
Uratowałbyś życie sam? A potrafisz działać w zespole?
Baner


Dziękujemy

Dziękujemy za ten rok. Był momentami bardzo intensywny, czasem zaskakujący, niekiedy mocno zabawny. Bywał także stresujący i bardzo pracowity.

Sporo się działo w szkoleniach – mieliśmy okazję brać udział w wielu ciekawych i dużych projektach, a także zrealizować niezliczoną ilość mniejszych kursów. Każdy był ważny i zajmujący. Dał nam możliwość poznać nowych ludzi, ich historie, zmierzyć się czasem z trudnymi pytaniami kursantów i nieoczekiwanymi sytuacjami. Te wszystkie doświadczenia podsumowujemy, żeby wyciągać z nich wnioski i jeszcze bardziej udoskonalać nasze kursy. Cieszymy się, że mogliśmy wrócić w tym roku do realizacji większej ilości szkoleń stacjonarnych, gdyż uwielbiamy praktykę i mamy świadomość, że nawet najlepiej przygotowany #webinar nie zastąpi ćwiczeń. Mamy nadzieję, że ten #trend utrzyma się w kolejnym roku i będzie nabierał tempa.

Nasz Sklep ratowniczy zrealizował w tym roku ogromną ilość zamówień, od pojedynczej agrafki po zaawansowane fantomy i wyposażenie ratownicze. Spakowaliśmy ogromną liczbę paczek. Staraliśmy się wspierać naszych Klientów radami i naszym doświadczeniem przy zakupie. Wszelki uwagi i pomysły skrupulatnie spisujemy, aby podnosić funkcjonalność naszych produktów. Kilka z tegorocznych nowości w naszej ofercie skradło serca naszych Klientów, ale i tak już pracujemy nad innowacjami i rozszerzeniem oferty.

Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie, jakim nas obdarzyli. Mamy nadzieję, że zaowocowało ono zadowoleniem z produktów i szkoleń, jakie mieliśmy przyjemność Wam zaoferować. Jesteśmy wdzięczni za każdą opinię i referencje. Mamy nadzieję, na równie intensywny rok.

« powrót