Facebook
EMERMED na YouTube EMERMED na Instagramie
Uratowałbyś życie sam? A potrafisz działać w zespole?
Baner
Uratowałbyś życie sam? A potrafisz działać w zespole?
Baner
Uratowałbyś życie sam? A potrafisz działać w zespole?
Baner


Strefa Klienta Biznesowego

GRUPA EMERMED® to z pewnością jedyny partner biznesowy na rynku posiadający tak szeroką ofertę w obszarze szeroko pojętego ratownictwa i bezpieczeństwa. Nasze doświadczenie pozwala na przygotowanie dla Państwa kompleksowej oferty obejmującej zarówno klasyczne szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, jak i imprezy integracyjne oraz nowoczesne eventy.

Klientom poszukującym nowych rozwiązań zapewniamy również pełną obsługę konsultingową.

 

Gotowe programy szkoleń

W naszej ofercie znajdziecie Państwo gotowe programy szkoleniowe, przygotowane w oparciu o nasze doświadczenie, w tym również programy szkoleń branżowych. Wystarczy wybrać interesujące Państwa szkolenie i opisać nam oczekiwane warunki realizacji aby otrzymać ofertę cenową. W ofercie znajdziecie Państwo szkolenia dla pracowników wyznaczonych do udzielania pierwszej pomocy w zakładzie pracy.


Szkolenia szyte na miarę

Możecie Państwo dowolnie skonfigurować program szkolenia w oparciu o gotowe moduły tematyczne, tak aby szkolenie odpowiadało specyfice i potrzebom firmy.


Imprezy integracyjne

Impreza integracyjna oparta o tematykę pierwszej pomocy jest świetną alternatywą dla klasycznych imprez z quadami i paintballem. Może być świetną zabawą ale i okazją do nauki. Zapewniamy, że Wasz zespół pozna się lepiej, zbawi się wspaniale, spróbuje tego, co na co dzień niedostępne, a przy tym zdobędzie nowe umiejętności na wagę życia.


Rescue Team

Rescue Team to wewnętrzny Zespół Szybkiego Reagowania. Przygotowaliśmy dla Państwa firmy kompleksową ofertę, która ma na celu stworzenie perfekcyjnie przygotowanego do niesienia pomocy zespołu pracowników. Firmowe grupy ratownicze są najlepszą formą zapewnienia pracownikom bezpieczeństwa, szczególnie w dużych zakładach pracy i miejscach o podwyższonym ryzyku.


Pokazy ratownicze, eventy, akcje ewakuacyjne

Dynamiczne pokazy udzielania pierwszej pomocy i reanimacji w wykonaniu profesjonalistów zawsze są punktem programu przyciągającym publiczność na imprezach, festynach i piknikach. Jeśli poszukują Państwo nowych pomysłów - ta oferta jast dla Was.


Konsulting

Doradzamy jakie rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa wybrać dla konkretnej firmy. Konfigurujemy apteczki zakładowe, doradzamy jaki sprzęt ratowniczy warto zakupić, a zakup czego nie ma uzasadnienia ekonomicznego oraz sprawujemy okresową kontrolę nad działającymi już systemami - wszystko po to by tematem bezpieczeństwa i pierwszej pomocy nie musieli się już Państwo zupełnie przejmować. My zaopiekujemy się tym, w czym jesteśmy najlepsi - ratownictwem - i weźmiemy za to pełną odpowiedzialność, a Państwo będą mogli w tym czasie spokojnie zająć się rozwojem własnego biznesu.


Lokalizacja nie jest dla nas ograniczeniem.

Kursy pierwszej pomocy realizujemy na terenie miast: Warszawa, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wrocław, Łódź, Katowice, Kraków, Lublin, Białystok, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Toruń, Bydgoszcz, Zamość, Częstochowa, Kołobrzeg, ale na Państwa życzenie szkolenie możemy zrealizować w dowolnej lokalizacji na terenie kraju, a jeśli trzeba również za granicą.

« powrót