Facebook
EMERMED na YouTube
Uratowałbyś życie sam? A potrafisz działać w zespole?
Baner
Uratowałbyś życie sam? A potrafisz działać w zespole?
Baner
Uratowałbyś życie sam? A potrafisz działać w zespole?
Baner


Pierwsza pomoc dla kierowców

Ta propozycja przeznaczona jest dla firm, których pracownicy często podróżując samochodami - kierowców i przedstawicieli handlowych - lub zakładów i miejsc, gdzie występuje zwiększone ryzyko wypadku komunikacyjnego .

Zazwyczaj najlepszymi i najczęściej wybieranym przez naszych klientów rozwiązaniem dla firm, jest zorganizowanie kursu ratownictwa drogowego i uzyskanie przez uczestników tytułu Ratownika Drogowego. W TYM MIEJSCU znajdą Państwo pełną charakterystykę tego kursu.

Jeśli Państwa firma ma inne potrzeby i oczekiwania, jesteśmy w stanie przygotować "szytą na miarę" ofertę kursu obejmującego wypadki komunikacyjne i zagrożenia na drodze.
 
Niezależnie od wybranej formy kursu i czasu jego trwania, każdy uczestnik otrzymuje po jego ukończeniu zaświadczenie lub Certyfikat, który honorowany jest przez urzędy, instytucje i służby kontrolne w Polsce.


Aby otrzymać ofertę realizacji tego szkolenia w formie zamkniętej prosimy o kontakt z Działem Szkoleń. Prosimy o podanie podstawowych informacji o planowanym szkoleniu: ilości grup, ilości osób, miejscu realizacji i innych oczekiwaniach.

« powrót

Pliki do pobrania